Online Danışma Sistemi

SD HUKUK DANIŞMANLIK olarak hukuki sorunlarınız hakkında daha hızlı ve güvenilir bir şekilde sizlere çözüm sunabilmek adına Online Danışmanlık Sistemi‘ni geliştirmiş bulunmaktayız.  Aşağıda yer alan formu eksiksiz ve tam bir şekilde doldurup yazılı danışmanlık hizmetimizden sizlerde faydalanabilirsiniz. Sistemimizi kullanmadan önce aşağıda yer alan uyarıları dikkatlice okumanızı rica ederiz. 

Yazılı Danışma Formu

    Aşağıda yer alan ödeme sistemimizden A.A.Ü.T (Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi) uyarınca her yıl  belirlenen ve güncellenen miktarı ödemeniz gerekmektedir. Online Danışma Sistemi aracılığıyla yapılan yazılı başvurunuz sonrası ödeme dekontunu e-posta adresimiz bulunan info@sdhukukdanismanlik.com adresine iletmeniz gerekmektedir. Ödeme işlemi tamamlanmayan yazılı başvurular cevaplanmamaktadır. Sistem kullanımında sorun yaşamanız  takdirde ya da yardım ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçiniz. 

    2021 YILI A.A.Ü.T Uyarınca 1 saate kadar yazılı danışma ücreti 1.125,00 -TL’dir. Online Danışma Sistemi Üzerinden talep edilecek yazılı danışmalarda 1/4’ü yani 15 dk üzerinden ücretlendirme yapılmakta olup ödenmesi gereken ücret KDV dahil 330,00-TL’ dir.